• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co warto zobaczyć na Starym Kontynencie?

W jaki sposób możemy bardzo udanie spędzić rocznicę swojego ślubu?
Przyjęło się w Polsce, lecz w innych naturalnie również, że rocznice ślubów są jakoś świętowane – chociaż to nie jest zawsze obowiązująca zasada. Co w takim razie mógłby zrobić mąż, który chce spędzić z własną żoną rocznicę tego niezwykłego dnia w inny sposób? Cóż, jest całkiem sporo interesujących alternatyw, lecz jeśli chcemy sprawić ogromną niespodziankę, znakomitym rozwiązaniem może być choćby zagraniczna wycieczka. Ogólnie jest wiele pięknych miejsc na naszym kontynencie – Paryż, Porto, Rzym, Budapeszt albo choćby Kopenhaga.
Popularnym środkiem transportowym są niewątpliwie samoloty – a konkretniej tanie linie lotnicze. Być może tego typu linie nie zapewniają nam wygody, w szczególności mowa o miejscu na nogi, ale jeśli w porę kupimy bilety, bardzo prawdopodobne, iż za 4 bilety zapłacimy ok. 200-400 złotych. Można taniej, można również drożej – zależy od terminów i destynacji. Zwróćmy większą uwagę na to, gdzie jest położone lotnisko. Na przykład warszawskie Okęcie jest umiejscowione dosyć blisko centrum, a do tego nie leży gdzieś za miastem, co znaczy, że transport z i na lotnisko jest bardzo tani. Jednakże już w przypadku takiego Oslo mówimy o większych odległościach i kosztach.
Latanie i zwiedzanie na własną rękę ma bardzo dużo atutów, lecz może byłoby warto zaznajomić się dokładniej z ofertami biur podróży jakich bardzo dużo funkcjonuje w naszych miastach? Jeżeli bardzo uważnie podejdziemy do szukania okazji wyjazdowych, odnaleźć możemy wycieczki last minute gwarantujące niemałe oszczędności. Chyba jedyną wadą last minute jest to, iż kiedy bierzemy wolne na wycieczkę, rozpoczynamy przygotowania, nie wiemy gdzie wylecimy. Choć pewnie dla wielu ludzi takowa niepewność to niemała frajda. Pewne jest jedno – o rocznicy swojego ślubu nigdy nie można zapomnieć!

1. Zajrzyj tutaj

2. Kliknij i zobacz

3. Sprawdź tutaj

4. Dowiedz się więcej

5. Kliknij

Categories: Rekreacja

Comments are closed.